Toto je testovací zpráva

Anotace:

Viliam Dočolomanský, Farma v jeskyni & hosté :
Refuge // Útočiště 

V létě 2017 v Londýně uskutečnili tvůrci rozhovory s komunitou mladých lidí, kteří v Tibetu prožili hraniční životní situace. Momenty nesnesitelné a neprůhledné, absurdní a neočekávané, jsou bolestivou lekcí a zároveň šancí objevit, co je skutečnou hodnotou pro každého, a co se nedá vysvětlit. Procházíme drsnou krajinou, kterou – ač si to často neuvědomujeme - máme především ve své mysli. 

Sedm výjimečných hudebních a tanečních interpretů ze čtyř zemí se inspirovalo autentickými příběhy odvahy, soucitu a překračování limitů. Sdílí je beze slov silnou emotivní výpovědí na pomezí  žánrů tance, divadla a koncertu. Inscenace je pro ty, kteří jsou na Cestě.

Projekt vznikl v produkci Tance Praha v rámci evropského projektu Be SpectACTive!. Toto uvedení bude „mezinárodním debutem“ a zároveň pozvánkou na světovou premiéru, která se odehraje na festivalu TANEC PRAHA v nových prostorech Centra současného umění DOX. Diváci budou mít možnost zhlédnout inscenaci v syrovém stavu “unplugged”, ještě bez kostýmů a světel.

partneři představení