Toto je testovací zpráva


Anotace:

Na Silent_Night#16 bude mít hned ve dvou vystoupeních hlavní slovo voda. Tu coby nástroj využijí jak zvukový naturista Stanislav Abrahám, tak v Paříži usídlená japonská hudebnice Tomoko Sauvage, která hru na porcelánové mísy naplněné vodou dovedla za uplynulých více jak deset let k dokonalosti. Druhým zahraničním hostem bude francouzský umělec a zvukový filozof Kassel Jaeger, který v exkluzivním live-setu představí své radikální pojetí minimalismu. Slovenskou scénu zastoupí věhlasný tvůrce nástrojů Jonáš Gruska s vlastním mobilním tlampačovým soundsystémem.

Silent_Night#16 se uskuteční v noci z 24. na 25. listopadu 2018 v pražském divadle PONEC, již tradičně pod scénografickým dohledem Terezy Bartůňkové a s ranní tečkou v podobě snídaně od Marty Musilové (Svačit Sotva Stačim). Autorem plakátu je britský umělec Patrick Savile. 
Počet celonočních vstupenek je opět omezen pro 40 nocležníků. Předprodej „lůžkových vstupenek“ v ceně 399 Kč bude zahájen ve čtvrtek 8. listopadu v 10:00 na GoOut.cz. Lístky na úvodní koncertní část s Jonášem Gruskou a Kasselem Jaegerem budou kromě předprodeje dostupné také přímo na místě.

SILENT_NIGHT#16 se koná za podpory Ministerstva kultury České republiky a Magistrátu hlavního města Prahy.

Vystoupí:

Kassel Jaeger (Editions Mego /FR)
https://kasseljaeger.bandcamp.com

Tomoko Sauvage (Shelter Press /JP/FR)
https://shelterpress.bandcamp.com/album/musique-hydromantique

Jonáš Gruska (LOM /SK)
https://zvukolom.bandcamp.com/album/spevy

Stanislav Abrahám (CZ)
http://www.stanislavabraham.cz