Toto je testovací zpráva

CreWcollective

Anotace:

Dnes v Plzni přesouváme do Moving Station z důvodu nepříznivého počasí.

Netradiční procházka veřejnými či nedivadelními prostory.  Průvodce komentující proměnlivé těleso. Divák prochází prostorem a potkává různé hudebně-taneční situace, sleduje dění v tempu, které mu vyhovuje. Krátká představení v různých formacích se volně přemisťují a přeskupují, inspirují se prostorem a jeho atmosférou.

Divákovi se tak v jednom večeru otevírají různé vrstvy a asociace různých míst. Každá akce Moving Orchestra funguje jako živá součást veřejného prostoru a je jakýmsi prostředníkem mezi „geniem loci" a divákem. Poodkrývá různé asociace, specifika a krásy míst, které se v normálním městském rytmu člověku snadno skrývají.

Biografie 

Petr Vrba - patří mezi nejvýraznější osobnosti současné scény experimentální hudby a volné improvizace v ČR. Je jedním ze zakládajících členů několika improvizačních ansámblů, např IQ+1, Pražský improvizační orchestr, Poisonous frequencies aj. Pravidelně vystupuje s tanečníky v projektu Moving Orchestra nebo v duu KaPe s Kateřino Dietzovou. Koncem loňského roku vydal několik ceněných alb: Resonators s Georgem Cremaschim a Irene Kepl na britské značce Another Timbre, Torschlusspanik s Didi Kernem a Tomášem Procházkou na česko-finské značce Meteorismo, With Three Windows And Rain s Yan Junem, které vyšlo na taiwanské značce Kandala Records a v neposlední řadě album The Spoils tria Rouilleux.

partneři představení