Toto je testovací zpráva

Anotace:

Při zakoupení 2 vstupenek na představení 4. 3. na pokladně divadla či online do 29. 2., obdržíte jako bonus 2 sklenky sektu od tvůrčího týmu představení MOVE ON. Prosíme, uchovejte si tuto pozvánku a obě zakoupené vstupenky. V případě online zakoupení obdržíte pozvánku na pokladně divadla před představením.

 

Setkání Veroniky Švábové a NANOHACH po deseti letech od debutu Naměkko Naostro. Co jsme za tu dobu zažili? Jak jsme se měli? Co jsme ztratili a co naopak získali? Kam jsme se posunuli? Kam se posunul svět okolo nás? Jaké jsme měli sny?

Na tyto otázky hledají autoři v novém projektu odpověď. Zároveň překonají a překvapí sami sebe, pohnou se do míst, které by možná ani od sebe nečekali.

Recenze:

„Strhující energie, lehkost i humor, výborný výkon tanečníků souboru NANOHACH (...) byly určitě divácky nejsympatičtější. Zkušená choreografka absolutně cítí prostor a má smysl pro kompozici. Vystavěla opravdu hravou skladbu, kde skutečně tanec (ne technicky jednoduchý) udrží prioritu."
(Marcela Benoniová, Opera Plus, 15. 2. 2015)

„Move on je úsměvné bilancování cesty tanečníků jako spolupracovníků a tvůrců pro tři interprety. (...) NANOHACH tu prezentují český tanec jako pozitivní médium, (...) Jejich choreografie je kusem plným nezdolného optimismu, tančí tak, jak je jim to pohodlné, a proto vkládají do představení tolik energie, přesně v duchu dědictví moderního tance a duncanovské školy, z jejíž líhně sami pocházejí."
(Lucie Kocourková, Epoch Times, 20. 2. 2015)

partneři představení