Toto je testovací zpráva


Annotation:

Choketopus Grappling Challenge Vol. IV: The Ladies & The Absolutes
 
Grappling, submission wrestling, někdy Brazilské Jiu Jitsu a zkráceně no-gi. To vše označuje mladý bojový sport zaměřený na boj na blízkou vzdálenost ať už v postoji či na žíněnce. Zdánlivě může připomínat judo nebo volný zápasnický styl, ale odlišuje ho hlavně propracovanost bezpočtu pozic, škrcení a manipulací s končetinami, pomocí kterých se snaží zápasníci donutit soupeře utkání vzdát.
 
Těšit se můžete na čtvrtý ze série turnajů pouze pro zvané atlety a tentokrát uvidíte dva osmičlenné pavouky v jeden večer. Představí se vám poprvé osm ocelových dam a osm mužů bez ohledu na váhu! O dynamické a divácky atraktivní zápasy jednoduše nebude nouze. Účast nám již přislíbila řada vynikajících zápasníků a zápasnic z celé ČR, Slovenska, Polska a Rakouska!
 
Nadále se budeme držet pravidel No Gi EBI Submission Only a systému dvoustranného pavouka. Výherce turnaje si odnese finanční odměnu a také balíček funkčních vychytávek od Choketopusu!
 
Turnaj opět přivítají prostory divadla Ponec na Žižkově s kapacitou 150 míst v hledišti, takže se vstupenkami neváhejte! 
 
Program večera:
17:00 - Otevření divadla
18:00 - Představení zápasníků
18:20 - Seznámení s formátem turnaje a pravidly EBI
18:30 - Zahájení turnaje
21:00 - Předpokládaný konec programu
od 21:00 Afterparty v divadle Ponec
*Časový rozvrh je pouze orientační – délku zápasu mají v rukou oba soupeři!