Toto je testovací zpráva

Informace:

Thomas Steyaert – hudebník, malíř a sound designer, působící v Sarajevu a v Bruselu.

Thomas působil v několika projektech a filmech souboru Ultima Vez Wima Vandekeybuse a v projektech KVS (Královského vlámského divadla).

Od roku 2006 uvádí své vlastní divadelní a site-specific projekty po celé Evropě i mimo ni.

Společně s Raulem Maiem, jedním ze svých blízkých uměleckých partnerů, pracuje na probíhajícím projektu, zkoumajícím uměleckou praxi a její mnohostranný výstupní potenciál systému neformální fyzické interakce mezi umělci. Tato práce vyústila zatím ve tři etapy  vývoje, v mnoha kreacích, specifických pro určitou lokalitu, v několika natočených videích stejně jako v Thomasově výuce.

V roce 2018 Thomas Steyaert založil, belgicko-bosenský kolektiv umělců "Moving Island", zaměřující se na společensky angažovanou uměleckou práci. Stejně tak stál u zrodu, skupiny umělců "Performa Collective", působící v Sarajevu.

Pro soubor DOT504 vytvořil v r. 2008 Thomas Steyaert představení nazvané Hidden Landscape, v němž se souborem jako host vystupoval i Rosťa Novák. Od té doby se Thomas stal blízkým spolupracovníkem jeho následně vzniknuvšího světoznámého Cirku La Putyka.

Thomasova práce byla prezentována v mnoha evropských divadlech a na festivalech.