Toto je testovací zpráva

Anotace:

Silent_Night#17 bude exkluzivní audiovizuální přehlídkou decentralizovaného virtuálního labelu Quantum Natives, jednoho z předních hybatelů současného digitálního undergroundu.
Živě se představí spoluzakladatel, kurátor a mozek kolektivu Yearning Kru, audiovizuální umělec a performer recsund s hudbou živě vytvářenou ve vlastním videoherním prostředí, producentka Terribilis tematizující úzkost v online světě v ambientních kompozicích ovlivněných rave kulturou 90. let, domácí producentka Enchanted Lands, která u Quantum Natives chystá nástupce oceňovaného debutu Feed Goals, a BENELUX ENERGY, jenž své chuligánské jumpstyle dekonstrukce oblékne do dark ambientního hávu.  

Silent_Night#17 se uskuteční v noci z 16. na 17. února 2018 v pražském divadle PONEC, již tradičně pod scénografickým dohledem Terezy Bartůňkové a s ranní tečkou v podobě snídaně od Marty Musilové (Svačit Sotva Stačim). Autorem plakátu je Awe Ix.

Počet celonočních vstupenek je opět omezen pro 40 nocležníků. Předprodej „lůžkových vstupenek“ v ceně 499 Kč bude zahájen v pátek 25. ledna v 10:00 na GoOut.cz. Lístky na úvodní koncertní část s Terribilis a Recsund budou kromě předprodeje dostupné také přímo na místě.

SILENT_NIGHT#17 se koná za podpory Magistrátu hlavního města Prahy.

 

Předprodej vstupenek (GoOut.cz): 25/01/2018 v 10:00

https://goout.net/cs/koncerty/silent-night/mkgtd/+lbocl/

Cena: 499 Kč (celonoční) / 249 Kč (koncertní část: Terribilis / recsund)