Toto je testovací zpráva


Anotace:

Silent_Night#15 bude výjimečná hned v několika ohledech. O první ryze audiovizuální zážitek v podobě experimentální opery TEYAS se postará polské sesterské duo WIDT s německou legendou abstraktní breakové hudby Christophem de Babalonem. Speciální vícekanálový site-specific set představí v Berlíně usídlený belgický sound art umělec Koenraad Ecker z projektu Lumisokea. Českou scénu zastoupí Oliver Torr, který svou produkci propojí s v reálném čase nabíranými zvuky z mikrofonů umístěných v bezprostředním okolí divadla, a Matěj Šenkyřík, člen livecodingového uskupení Kolektiv, který v nočním setu propojí zvuk klarinetu s digitálním minimalismem. Předprodej 40 celonočních vstupenek bude zahájen v úterý 11. 9 ve 10:00 na GoOut.cz.

Silent_Night#15 se uskuteční v noci z 29. na 30. září 2018v pražském divadle Ponec, již tradičně pod scénografickým dohledem Terezy Bartůňkové a s ranní tečkou v podobě snídaně od Marty Musilové (Svačit Sotva Stačim). Autorem plakátu je opět respektovaný britský umělec Patrick Savile. Počet celonočních vstupenek je opět omezen pro 40 nocležníků.
Předprodej „lůžkových vstupenek“ v ceně 399 Kč bude zahájen v úterý 11. září v 10:00 na GoOut.cz. Lístky na úvodní koncertní část s WILDT x Christoph de Babalon a Oliverem Torrem budou vedle předprodeje dostupné také přímo na místě.

Line-up:
– 22:00 WIDT x Christoph de Babalon
– 23:00 Oliver Torr
– 00:00 pauza
– 00:30 Koenraad Ecker
– 03:30 Matěj Šenkyřík
– 08:00 snídaně