Toto je testovací zpráva

Anotace:

Nahlédněte do světa jednoho netrpělivého páru, do světa rozpadu lidských hranic, které je tísní. Denně trénují, aby zůstali zdraví, v dobré formě a chránili tak své genetické molekuly proudící v jejich tělech. Ale nejspíš jsou to jen dva pitomci, tančící v rytmu vlastní DNA, co se baví až do smrti.

„Potleskem vyjadřujete podporu. Ale pozor na to, čemu."

 

Autorský pár Paul Blackman (AUS) & Christine Gouzelis (GR) se soustřeďuje na dvojici fanatiků zdravého životního stylu, pohybu a aktivity, která se snaží vyrovnat – značně po svém – s limitními životními situacemi, které se snaží zvládat vlastním, pokřiveným způsobem. Daří se? Nedaří? Nebo nás jen autoři tak trochu vodí za nos?

Inscenace stoji na excelentních výkonech obou performerů – osvědčeného Nathana Jardina (B) známého z Collective Loss of Memory skvěle doplňuje Teresa Noronha Feio (PO), tanečnice stejné krevní skupiny jako Nathan, ať už co do techniky, fyzických dispozic nebo stylu. Spolu vytváří přesvědčivý pár "jerků", křečovitě se snažících urvat ze života maximum, ať už to stojí za to, nebo ne.