Toto je testovací zpráva

Anotace:

Představení Constellations II. - Time of Sharing je z důvodu zranění interpretky nahrazeno představením Miss Amerika.
 

Již zakoupené vstupenky lze využít anebo vrátit či vyměnit v GoOutu. 

 
Zvon v kostele odbíjí. Čas čeká. Čas poletuje. Čas se rozpíná. Čas se tiší. Čas se propadá. Čas vzpomíná. Čas sní. Čas v neuroze tiká. Tři ženy prožívají magický rozměr jednoho obyčejného všedního dne.
 
Vše může být magie, imaginace, realita i sen. Hranice jsou překračovány nikoliv z jedné perspektivy, nýbrž z různých úhlů pohledu a pocitů. 
 
Symbióza tance, působivého vizuálna a podmanivé hudby spojené s prostorovým zvukem láká diváka k sobě samému, k jeho vlastnímu podvědomí. 
 
Z recenzí:
 
"Čas je tu vše. Čas je znělý zvon, visící nad schody. Čas je nervózní svědění tikajícího metronomu. Čas jsou šípy, které zabodnuty do země tvoří tvar kruhu; čekají na příležitost. Čas je prostor zvukového designu, energicky členěného znělými údery „živého“ zvonu. Čas je imprese. Tři tanečnice se jím prodírají k sobě – k závěrečnému sesterskému objetí. (...) Je to událost sezóny." Nina Vangeli, Divadelní noviny
 
"Společně prožitou euforii z hromadného tance zklidňuje objetí, kdy se těla tanečnic téměř spojí v jednu masu. Jemně se o sebe otírají tvářemi. Zažíváte intenzivní moment, velmi něžný, křehký, prostý jakéhokoli sexuálního podtextu, až máte chuť se k performerkám přidat nebo rovnou spočinout jako dosud nenarozené miminko v lůně své matky." Daniela Machová, Taneční aktuality 

partneři představení