Toto je testovací zpráva


Annotation:

Grappling, submission wrestling, někdy Brazilské Jiu Jitsu a zkráceně no-gi. To vše označuje mladý bojový sport zaměřený na boj na blízkou vzdálenost ať už v postoji či na žíněnce. Zdánlivě může připomínat judo nebo volný zápasnický styl, ale odlišuje ho hlavně propracovanost bezpočtu pozic, škrcení a manipulací s končetinami, pomocí kterých se snaží zápasníci donutit soupeře utkání vzdát.

V pořadí pátém ze série turnajů pouze pro zvané atlety tentokrát uvidíte pány ve váhové kategorie do 66kg. Chybět nebudou ani dámy, které se postarají o tzv. superfighty a představí se také budoucnost našeho sportu - junioři. O dynamické a divácky atraktivní zápasy jednoduše nebude nouze. Účast nám již přislíbila řada vynikajících zápasníků a zápasnic z celé ČR, Slovenska a Polska!

Nadále se budeme držet pravidel No Gi EBI Submission Only a systému dvoustranného pavouka. Výherce turnaje si odnese finanční odměnu a také balíček funkčních vychytávek od Choketopusu!

Turnaj opět přivítají prostory divadla Ponec na Žižkově s kapacitou 150 míst v hledišti, takže se vstupenkami neváhejte!

Program večera:
19:00 - Otevření divadla
20:00 - Představení zápasníků
20:20 - Seznámení s formátem turnaje a pravidly EBI
20:30 - Zahájení turnaje
23:00 - Předpokládaný konec programu
od 23:00 Afterparty v divadle Ponec
*Časový rozvrh je pouze orientační – délku zápasu mají v rukou oba soupeři!

Speciální poděkování patří městu Praha za podporu!