Vimeo - Tanec Praha Vimeo - Tanec Praha Vimeo - Tanec Praha
Tanec Praha
Tanec Praha
Tanec Praha
28. TANEC PRAHA je tu! Začíná 28. ročník Mezinárodního festivalu současného tance a pohybového divadla TANEC PRAHA. V Praze a dalších 16 městech a obcích ČR. Do 23. 6. nabídne nejlepší světové tanečníky, ale i mladé nadějné choreografy a zajímavé české soubory. Co nás čeká v následujícím týdnu?
více
Tanec Praha Tanec Praha
Tanec Praha
Na festival o 30 Kč levněji! Využijte svoji kartu Klubu diváků a získejte vstupenky na festlival o 30 Kč levněji! Stačí, když přijdete na pokladnu divadla PONEC a prokážete se svojí kartičkou. Akce platí od 1. 6. na všechna představení v divadle PONEC v rámci festivalu TANEC PRAHA 2016. Pokladna je otevřena každý všední den od 17 do 20 hodin.
více
Tanec Praha
Tanec Praha
1.+2. 6. | Zahájení festivalu s EUROPIEM Hlavní část programu festivalu otevře 1. a 2. 6. na Jatkách78 dvojice choreografů Linda Kapetanea (GR) a Jozef Fruček (SK) představením své vlastní skupiny Rootlessroot s názvem EUROPIUM. Ve velké scénické kompozici hledají nekompromisním tělesným způsobem odpověď na základní, ale zejména v kontextu současné uprchlické krize klíčové otázky „Pro co stojí žít, za co stojí zemřít?".
více
Tanec Praha Tanec Praha
Tanec Praha
3. 6. | Návrat slavné choreografky V Česku dobře známá francouzská choreografka Karine Ponties uvede své nejnovější sólo HERO%, které je dobrodružnou, absurdně–fantastickou misí, hledáním mezi nekonečnou lidskou touhou po nadpřirozených schopnostech a smířením se s vlastní nemotorností. Karine, která v minulosti ráda spolupracovala s českými umělci, se letos rozhodla oslovit několik z nich. Ve druhé části večera – Cartes Blanches představí krátká díla speciálně vytvořená pro tento jedinečný večer.
více
e-shop
Tanec Praha
To a ještě daleko více na letošním TANCI PRAHA!
Kompletní hlavní i doprovodný program pro Prahu a další města najdete na našem webu.
Tanec Praha
Tanec Praha z.ú.
Husitská 24A
130 00  Praha 3
www.tanecpraha.cz
ODHLÁŠENÍ
Pokud si nepřejete dostávat tyto e-maily, klikněte [ODKAZ].