Vimeo - Tanec Praha Vimeo - Tanec Praha Vimeo - Tanec Praha
Tanec Praha
Tanec Praha Tanec Praha
Tanec Praha
Premiéra L / One Of The Seven

Na 15. a 16. 3. je připravena premiéra nového sóla loňské Tanečnice roku Martiny Hajdyla Lacové.
L jako „Lust“ – touha, vášeň, rozkoš, smilstvo. Choreograf Andrej Petrovič staví na jeviště jedinou bytost – ženu, jejíž žízeň nemůže nikdy být uhašena. L / One of the Seven je prvním ze sedmi sól, kterými chce autor převést na jeviště tematiku sedmi smrtelných hříchů.

více
Tanec Praha
Tanec Praha
Víkendová představení pro rodiny s dětmi Nově v PONCI nejenom připravujeme pravidelná víkendová představení pro rodiny s dětmi, ale nyní si na ně můžete koupit i výhodnou rodinnou vstupenku pro 4 osoby (min. 1 dítě) jen za 300 KčPřijďte ji využít hned v neděli 20. 3. od 16:00 na interaktivní představení Mirky Eliášové Svět z papíru!
více
Tanec Praha Tanec Praha
Tanec Praha
1 plus 1 vstupenka zdarma na Animal Existus Členové Klubu diváků mohou využít speciální nabídky na představení Animal Exitus souboru Spitfire Company, které se uskuteční 25. 2. od 20:00. K jedné zakoupené vstupence obdrží na pokladně divadla, po předložení svoji karty, druhou vstupenku zdarma.

Zakoupená vstupenka musí být v plné ceně – nelze na ni uplatnit slevu pro členy klubu diváků 30 Kč.

více
e-shop
Tanec Praha
Festival Bazaar v PONCI

Manipulace s manipulací. Silke Grabinger nastaví 18. 3. vlastní pravidla v cizí hře, aby tak vymezila oblast vlastní svobody. Čtyři výstupy oceňované rakouské tanečnice pod taktovkou světoznámých choreografů. Jaký příběh budou vyprávět prostřednictvím „testovaného subjektu"? Představení Pokusná osoba: Silke Grabinger proběhne v rámci mezinárodního festivalu identity v umění a pohybu Bazaar
Po představení následuje debata s přední osobností varšavské divadelní scény, režisérem Wojtkem Ziemilskim.

Tanec Praha
Tanec Praha z.ú.
Husitská 24A
130 00  Praha 3
www.tanecpraha.cz
ODHLÁŠENÍ
Pokud si nepřejete dostávat tyto e-maily, klikněte [ODKAZ].