Vimeo - Tanec Praha Vimeo - Tanec Praha Vimeo - Tanec Praha
Tanec Praha
Tanec Praha Tanec Praha
Tanec Praha
Premiéra Entropy #251 Jiřího Bartovance 25. 1. čeká tanečníka a choreografa Jiřího Bartovance česká premiéra jeho nového sóla Entropy#251. Inscenace na téma Mít odvahu být outsiderem, která vznikla pro České centrum v New Yorku, bude v České republice poprvé uvedena právě v PONCI.
více
Tanec Praha Tanec Praha
Tanec Praha
2+1 vstupenka na NANOHACH a sklenička sektu k tomu Zahajte s námi nový taneční rok reprízami děl Michala Záhory slevou a skleničkou sektu! Při zakoupení 2 vstupenek na Diptych 4. 2. dostanete 1 vstupenku na DEVOID 5. 2. zdarma. Sleva platí pouze při nákupu vstupenek na pokladně divadla PONEC do 28. 1. Po představení 4. 2. dostanete jako bonus skleničku sektu od tvurčího týmu představení Diptych a DEVOID.
více
Tanec Praha Tanec Praha
Tanec Praha
420PEOPLE po dlouhé době opět v PONCI! Do PONCE se opět vrací jeden z předních českých tanečních souborů 420PEOPLE. 8. 2. zde uvedou své nejnovější představení Phrasing the Pain choreografky Ann Van den Broek. Po představení se můžete setkat s tvůrci a společně s nimi debatovat o vzniku představení.
více
e-shop
Tanec Praha
Diskuze po představení DEVOID
Mimo jedinečného tanečního zážitku Vás 5. 2. po představení DEVOID čeká i debata s choreografem a tanečníkem Michalem Záhorou. Jak představení vznikalo? Jak získával inspiraci? Co ho překvapilo? Zeptejte se na to, co Vás zajímá.

Tanec Praha
Tanec Praha z.ú.
Husitská 24A
130 00  Praha 3
www.tanecpraha.cz
ODHLÁŠENÍ
Pokud si nepřejete dostávat tyto e-maily, klikněte [ODKAZ].