Vimeo - Tanec Praha Vimeo - Tanec Praha Vimeo - Tanec Praha
Tanec Praha
Tanec Praha Tanec Praha
Tanec Praha
Soutěž o 1+1 vstupenku zdarma na derniéru představení BAKKHEIA Využijte poslední možnosti vidět v PONCI představení Petera Šavela BAKKHEIA a získejte na 18. 11. 1+1 volnou vstupenku. Stačí když nám napíšete, jaké národnosti jsou 3 hlavní performeři. Své odpovědi pošlete do 17. 11. na mail otakar.faifr@tanecpraha.eu. V případě správné odpovědi obdržíte po nákupu 1 vstupenky na pokladně divadla PONEC druhou zdarma.
více
Tanec Praha
Tanec Praha
Generálka představení Mezi námi pouze pro členy Klubu diváků Přijďte se podívat na generálku nového dětského představení Hanky Strejčkové Mezi námi. Neveřejná zkouška bude pro vás i vaše ratolesti přístupná v sobotu 5. 12. od 11 hodin v divadle PONEC. Odpoledne od 16 hodin jste srdečně zváni i na premiéru spojenou s Mikulášskou nadílkou.
více
Tanec Praha
Povězte nám, jaký je váš vztah k divadlu a tanci V sobotu 21. 11. proběhne v PONCI v rámci Noci divadel Mezinárodní den diváků. Tento večer se propojíme s dalšími partnery a diváky projektu Be SpecACTive! po celé Evropě a budeme živě diskutovat nejen o současném tanci. Rádi bychom vás tímto vyzvali ke spolupráci a účasti, a to za pomoci krátkého dotazníku o vašem vztahu k tanci a divadlu. Dotazník najdete po rozkliknutí podrobností.
více
e-shop
Tanec Praha
2 prosincové premiéry pro děti i dospělé

Na začáku prosince nás čekají premiéry hned dvou představení.

3. 12. Věra Ondrašíková a kolektiv:  GUIDE

5. 12. Hana Strejčková / FysioARTMezi námi | pro děti od 5 let 

Tanec Praha
Tanec Praha z.ú.
Husitská 24A
130 00  Praha 3
www.tanecpraha.cz
ODHLÁŠENÍ
Pokud si nepřejete dostávat tyto e-maily, klikněte [ODKAZ].